Як повідомили у компанії 24 Каналу, домен UKR.NET із невідомих причин був відключений реєстратором доменних імен. Наразі фахівці докладають зусиль, щоб відновити роботу сервісу.

Дивіться також Сайт Верховної Ради України був зламаний

UKR.NET не працює

У компанії повідомили, що о 01:35 раптово заблокували домен ukr.net. В результаті інтернет-користувачам стали недоступні стрічка новин UKR.NET та електронна пошта @UKR.NET.

Розв'язати проблему через службу підтримки реєстратора не вдалося. Нині фахівці докладають усіх зусиль, щоб з'ясувати, чому домен ukr.net був заблокований американською компанією-реєстратором. Окрім того, в UKR.NET також звернулися до надзвичайного і повноважного посла України в США Оксани Маркарової через блокування домена.

Нам прикро, що мільйони українських користувачів, які щодня читають новини на порталі UKR.NET та користуються поштою @UKR.NET, не можуть цього зробити зараз. Ми робимо все можливе, щоб відновитись. В цьому нам допомагають багато небайдужих людей. Ми впевнені – ці складнощі тимчасові, і незабаром пошта @UKR.NET і новинна стрічка на порталі UKR.NET знову працюватимуть,
– мовиться у повідомленні компанії.

У роботі Facebook та Instagram був масштабний збій

Надвечір 5 березня, близько о 17:20, стався масштабний збій у роботі фейсбуку та інстаграму. Так, користувачі не могли зайти у свої акаунти, адже система заявляла про "невірно введений пароль". З перебоями також працював і відеохостинг YouTube. DownDetector також почав фіксувати збої на інших популярних сервісах, зокрема від Google, а також в Х, WhatsApp, ТікТок, Discord та інших.

Згодом у компанії Meta повідомили, що ознайомлені з проблемами, які виникли у користувачів. Там запевнили, що вже вирішують проблему.

Фейсбук відновив роботу через понад годину – близько о 18:30. Водночас інстаграм працював ще зі збоями. Як повідомили у Meta, збій стався через технічні проблеми. Зокрема британський телеканал Sky News заявив, що в той самий час у Червоному морі єменські хусити пошкодили 4 кабелі, які забезпечували інтернет і зв'язок у регіоні.