Гаврилов нагадав, що головна мета цих атак – зупинити контрнаступ та націлитися на центри прийняття рішень. Водночас посадовець стверджує, що українська ППО не дасть плану окупантів здійснитися.

Дивіться також Зеленський розповів, чи зробив він все, що потрібно для контрнаступу ЗСУ

Плани щодо контрнаступу залишаються незмінними

Заступник міністра оборони назвав інтенсивне використання Росією балістичних ракет у травні "останнім стратегічним засобом". Крім того, він додав, що системи протиповітряної оборони України були "більш ніж на 90% ефективними" проти цих атак.

Для Росії стало величезним сюрпризом те, що ефективність балістичних ракет була майже нульовою проти сучасних систем протиповітряної оборони, які ми отримали від наших партнерів,
– зауважив Гаврилов.

Ба більше, за його словами, російські ракетні обстріли не вплинули на час початку довгоочікуваного контрнаступу.

"Ніщо не може зупинити наші зусилля, наше бажання та нашу впевненість у тому, що ми переможемо в цій війні. Україна розпочне контрнаступ, маючи намір звільнити наші території цього року", – підкреслив посадовець.

Чи готова Україна до контрнаступу

  • Глава держави нещодавно заявив, що Україна вже готова розпочати довгоочікуваний контрнаступ. Водночас президент зазначив, що це може зайняти деякий час та обійдеться високою ціною.
  • "Ми твердо віримо, що нам це (деокупація територій – 24 Канал) вдасться", – наголосив Зеленський.
  • Також додав, що наразі не знає, скільки саме часу займе контрнаступ. Зауважив, що все може піти абсолютно різними шляхами. Однак, наша держава збирається зробити це й ми вже готові.