Про це український лідер сказав в інтерв'ю. Також він наголосив, Україна твердо вірить, що все вийде.

Дивіться також Головне, щоб Росія його відчула, – Зеленський сказав, чи побачать українці початок контрнаступу

"Ми не можемо чекати місяцями"

Ми твердо віримо, що нам це (деокупація територій – 24 Канал) вдасться,
— наголосив Зеленський.

Також додав, що наразі не знає, скільки саме часу займе контрнаступ. Зауважив, що все може піти абсолютно різними шляхами. Однак, наша держава збирається зробити це й ми вже готові.

В інтерв'ю Президент України закликав Китай спробувати стримати Росію і сказав, що нашій державі терміново потрібні додаткові системи протиракетної оборони Patriot для захисту громадян від повітряних бомбардувань та військ на передовій.

Глава держави зазначив, відсутність захисту від ворожої авіації означає, що в контрнаступі може "загинути велика кількість солдатів". Нашій країні потрібно більше західного озброєння. Втім, наші воїни вже готові рухатися вперед.

Ми хотіли б мати певні речі, але ми не можемо чекати місяцями,
– підкреслив президент.

Читайте також Знищують бункери та б'ють на 500 кілометрів: чому ракети Taurus стануть страшним сном для Росії

Росіяни панікують не на жарт

  • В ISW проаналізували дії окупантів. Зазначили, що концентрація Росії на незначних боях підкреслює нервозність щодо контрнаступу ЗСУ.
  • На тимчасово окупованих територіях російські загарбники терміново зводять дедалі більше оборонних та фортифікаційних споруд, про які раніше не замислювалися. Це в ефірі 24 Каналу розповів військовослужбовець ЗСУ, тактичний медик Єгор Фірсов.
    Військовий зазначив: "Ми за ними спостерігаємо з безпілотників, часто бачимо з лопатами, насипаємо туди, щоб зірвати їхні плани, але на деяких ділянках вони навіть почали заливати другу лінію оборони бетоном".
  • Зауважимо, що після нещодавнього візиту до Києва сенатор США Ліндсі Грем заявив, що росіян чекає неприємний сюрприз, коли розпочнеться контрнаступ ЗСУ. Додав, що найближчим часом окупанти побачать досить-таки дивовижну демонстрацію сили з боку українців.