Рішення про ліквідацію кафедри ухвалила вчена рада вишу. Про це повідомили в університеті у відповідь на запит журналістів.

До теми Скандальну викладачку Більченко, яка підтримує Росію, звільнили з університету Драгоманова

Кафедру, де працювала Більченко ліквідували

Вчена рада університету ухвалила рішення ліквідувати кафедру культурології та філософської антропології,
– мовиться в повідомленні.

Відомо, що вчена рада прийняла рішення ліквідувати також кафедру теоретичних основ інформатики і кафедру методології та міжнародної освіти.

У виші заявили, що персонально питання щодо професорки Більченко не розглядали. Там також додали, що запропонували співробітникам ліквідованих кафедр посади науково-педагогічних працівників на конкурсній основі з початку навчального року.

Професорку з культурології Більченко вимагали звільнити з університету за її антиукраїнську позицію. І 21 липня 2021 року це рішення ухвалили. На своїй сторінці у фейсбуці скандальна Більченко повідомила, що для її звільнення виш навіть ліквідував кафедру.

Коротко про викладачку Більченко

  • Скандал виник, коли викладачка університету Драгоманова Євгенія Більченко опублікувала допис, в якому назвала Україну "онкохворою американською колонією".
  • Також вона назвала закон про забезпечення функціонування української мови як державної "лімфовузлом на тілі онкохворої американської колонії".
  • Євгенія Більченко також виступала на каналі підконтрольних Росії бойовиків. Це було ще у 2018 році. Її підписали як "активістку Майдану", яка нібито змінила свої погляди, дізнавшись "правду" про події на Донбасі. Ще тоді студенти університету почали вимагати звільнити Більченко.
  • У лютому 2021 року викладачку відсторонили від занять, тож останні місяці вона не викладала у виші.