Рішення ухвалили на рівні області. Про це повідомили у пресслужбі облради.

Зверніть увагу Паша "Мерседес" і удар по п'ятій колоні: чому СБУ лише зараз взялася за агентів "русского міра"

Вінницька облрада проголосувала за заборону діяльності УПЦ МП

Так, 25 листопада депутати обласної ради ухвалили рішення щодо заборони діяльності Української православної церкви в єдності з московським патріархатом, релігійних організацій з центром в країні-агресорці на території України.

"За" проголосували 58 депутатів, 1 – утримався, ще 1 – не голосував. Депутати пропонують центральній владі ухвалити закон – "для уникнення реальних та потенційних ризиків загрози національній безпеці України".

Зауважимо, що на сьогодні у Верховній Раді зареєстровані кілька законопроєктів щодо діяльності московського патріархату.


Звернення облради / фото Вінницька обласна рада

До Ради внесли законопроєкт про заборону діяльності РПЦ в Україні

Народні депутати з фракції "Європейська Солідарність" внесли до Верховної Ради законопроєкт. У ньому йдеться про заборону діяльності російської православної церкви на території України.

Проєкт закону передбачає повну заборону будь-яких релігійних організацій та установ, які входять до складу чи визнають у будь-якій формі підлеглість у канонічних, організаційних, інших питаннях РПЦ. Зазначимо, що мета документа – запобігання загрозам національній безпеці України та забезпечення порядку.

Варте уваги – Садовий розповів про заборону УПЦ МП у Львові: дивіться відео