Про це йдеться в повідомленні прес-служби Слідчого комітету Російської Федерації.

В СК РФ пояснили, що слідчі перекваліфікували дії щодо української льотчиці, і тепер вона "понесе відповідальність не як посібник, а як співучасник вбивства двох і більше осіб".

"Слідчі перекваліфікували дії обвинувачуваної, і тепер вона понесе відповідальність не як посібник, а як співвиконавець вбивства двох і більше осіб загальнонебезпечним способом, з мотивів ненависті до соціальної групи, скоєному групою осіб за попередньою змовою", — зазначено у повідомленні російського відомства.

Читайте також: Бойовики "ЛНР" розказали, як взяли в полон Савченко

В СК РФ уточнили, що максимальний термін позбавлення волі, який загрожує Савченко, становить 25 років, проте санкція статті, за якою в Росії судять українську льотчицю, передбачає покарання аж до довічного позбавлення волі. Щоправда, відповідно до кримінального кодексу Росії, жінкам довічне ув'язнення не призначають.

Раніше захист Надії Савченко клопотав про закриття кримінальної справи через відсутність складу злочину, проведення судового розгляду в Москві у суді присяжних, а також виключення низки доказів і допит декількох свідків, проте їм відмовили у всіх клопотаннях.