В навчаннях візьмуть участь близько 128 тисяч військових, понад 20 тисяч одиниць техніки, 600 літальних апаратів і до 15 кораблів. Про це повідомило видання "РБК-Україна", посилаючись на російські ЗМІ.

Читайте також: Вам треба з географією розібратися, – Путін заговорив про радіацію в Росії

Навчання відбуватимуться у два етапи:

• У рамках першого етапу органи військового керівництва відпрацюють керування військами під час боротьби з тероризмом, відбиття ударів засобів повітряного нападу та ведення розвідувально-пошукових і оборонних дій.

Другий етап буде присвячений питанням управління підрозділами під час масованого вогневого удару і наступу на умовного противника.

Основні дії навчань пройдуть на восьми полігонах: загальновійськових "Тоцький", "Донгуз", "Аданак", "Чербаркульський", "Юргінський", "Алейський", а також полігонах військ ППО "Ашулук" і "Сафакулєво".

Полігон
Полігон "Донгуз"

На полігонах держав-партнерів за окремими планами будуть відпрацьовані епізоди ведення боротьби з незаконними збройними формуваннями,
– повідомили в Міноборони РФ.

Навчання також зачеплять акваторію Каспійського моря, де будуть відпрацьовувати сприяння сухопутним військам, оборону морських комунікацій та морської економічної діяльності.