Про це повідомляє "РИА Новости".

"Вони шукають в Росії будь-який трюк, будь-яку роблять капость для того, щоб якимось чином все списати на Російську Федерацію. Вони намагаються створити самі якийсь фейк, а потім знову видають за ту ситуацію", – заявив Дєньгін.

Читайте також: Спецслужби Росії здійснювали кібератаки в Україні: СБУ відбила напади

"В Росії ось робити нам більше нічого, як атакувати Україну, не великий народ України, а великий режим Порошенка", – додав він.

При цьому російський депутат висловив переконання, що висновки СБУ не мають жодного підґрунтя, "як і більшість висновків, які робить уряд Порошенка".

"Я думаю, що взагалі ніяк не треба реагувати. Ще раз – караван далі йде, собака гавкає", – додав член комітету Держдуми з інформаційної політики.

При цьому Дєньгін запропонував президенту Порошенкові "пошукати смітинку в своєму оці", з огляду на можливості сучасних технологій.

"Може, вони самі це роблять? Поставимо собі питання. Не будемо звинувачувати, як Порошенко нас. Може, просто варто розібратися в своєму городі, товаришу Порошенко?", – резюмував російський депутат.

Нагадаємо, в СБУ заявили, що встановили причетність спецслужб Росії до атаки вірусу Petya.A, який атакував українські компанії 27 червня.