Урочисті заходи відбулися під час святкування з нагоди 25-ї річниці Дня незалежності України у містечку Сент Пітерсбург (штат Флорида) в приміщенні Української Католицької Церкви Богоявлення Господнього, повідомили у Міноборони України.

У заході взяли участь представники української діаспори в США, спілка ветеранів Збройних сил США українського походження та військовослужбовці Збройних сил США, Німеччини, Франції, Канади, Польщі, Грузії, Туреччини та Італії.

Читайте також: Воїни АТО передали талісман для збірної України з футболу

Запрошеним військовослужбовцям Збройних Сил України, було надано честь відкрити меморіальну дошку пам’яті військовослужбовцям Збройних Сил України, які загинули за незалежність України під час проведення Антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

А військовослужбовці Збройних Сил України, які проходять стажування у Центральному Командуванні Збройних сил Сполучених Штатів Америки (база ВПС США "Мак-Ділл", штат Флорида), минулого тижня організували заходи з нагоди 25-ї річниці Дня незалежності України. Наші військовослужбовці приготували загальновідомі українські страви та запросили до сніданку представників Центрального командування та військовослужбовців інших країн.