Про це розповів в ефірі 24 Каналу колишній керівник Міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький. Він очолював фонд протягом майже 20-ти років (1998-2017).

Читайте також: Зеленський, Гриценко, Тимошенко: кого українці обрали б у парламент сьогодні

За його словами, ліві лідери кажуть, що у нас є влада, яка виводить Україну вперед, яка виведе країну з окупації.

Тоді навіщо нам нові лідери? От ті лідери, які є в Україні вони непогані. Вони налаштовані таким настроєм, аби продовжити олігархат, або монополію олігархів, зрощеність своєї політики і бізнесу. А от ті, хто консервативно налаштовані, думають, що вони хочуть підірвати реальну владу, яка є, і просувають нових лідерів. Тоді починається боротися один клан олігархів проти іншого,
– наголосив Бистрицький.

Він зазначає, що політика у них є в числі пріоритетів, і це прекрасно, якщо лідери цього хочуть. В країні відсутні соціальні політичні ліфти з багатьох причин. В Україні відсутній діалог щодо конструктивних дій про її майбутнє. Немає таких, які б не просто казали популістично владі, яка вона погана, а які б пропонували якусь альтернативу.

Бистрицький додає, що ідея показати Україні нових лідерів з конструктивними ідеями в бізнесі, в соціальних структурах – це добре. Є 99% надії на те, що будуть обрані незалежні лідери. На цьому будувався фонд "Відродження". Він вірить, що це абсолютно можливо.

Відео повного випуску програми "Pro новини" за 3 травня 2018