У Вовчанську, що на Харківщині, морський піхотинець 501-го окремого батальйону 36-ї ОБрМП у рукопашному бою переміг російського окупанта з допомогою холодної зброї. Про це розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин.

Дивіться також В Силах оборони повідомили, що росіяни рвуться до життєво важливої траси на Костянтинівку

Здолав ворога у чесному двобої

За словами Волошина, бій відбувся позавчора, 4 червня. Наші військові отримали завдання вибити окупантів з однієї з позицій у місті. Росіяни встигли там укріпитися та зайняти будинки.

Коли до позицій ворога залишилося близько 10 метрів, у морпіха Вадима Ярошені закінчились набої. У той момент в українського героя прицілився ворог. Втім, постріли з боку окупанта не пролунали, і наш військовий зрозумів, що в окупанта заклинило автомат. Скориставшись дистанцією та холодною зброєю, матрос ліквідував загарбника.

Також Волошин додав, що українські підрозділи продовжують укріплювати позиції та оборонні рубежі та здійснюють заходи з посилення стійкості оборони на Харківському напрямку.

Що наразі відбувається на фронтах Харківщини

  • На Харківському напрямку окупаційні війська проводять перегрупування своїх військ. Крім цього, загарбники заводять додаткові резерви.
  • Офіцер відділення розвідки бригади "Рубіж" НГУ Віталій Литвин розповів, що зараз на цьому напрямку противник більше зосередив зусилля на покращенні своїх інженерно-фортифікаційних споруд. Також росіяни планують поновити з новою потужністю штурмові дії не тільки в напрямку Липців, а і на Вовчанськ.
  • За словами Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Харківському напрямку ворог концентрує свої головні зусилля біля Глибокого та Липців. Він намагається просуватися в бік цих населених пунктів, але зазнає значних втрат і не має успіху.
  • Сирський зазначає, що у Вовчанську Сили оборони намагаються стримати ворога. Він наголосив, що наразі головною задачею є не дати росіянам прорватися, завдати їм максимальних втрат та поступово просуватись вперед для звільнення наших територій.