Вона заявила, що це відбувається нібито "у зв'язку з останніми подіями". Деталі вона не уточнила, проте нещодавно у Росії заявили про загибель керівництва бойовиків – Пригожина, Уткіна.

Дивіться також У Росії є кілька Bayraktar: безпілотники помітили на базі "Вагнера" у Африці

Що заявили у групі вагнерівців

У відкритому чаті "Вагнера в Білорусі" з'явилося повідомлення адміністратора: "Шановні" співробітники компанії, родичі бійців та учасники чату! У зв'язку з останніми подіями, набір до компанії тимчасово припинено. Для запису в резерв звертатися до кол-центру,
– пояснило видання.

Далі там написали номер та електронну пошту. Один з російських кореспондентів заявляв, що намагався зателефонувати за номером, проте лінія була перевантажена.

Російські ЗМІ заявили, що повідомлення з'явилось в чаті на понад 13 тисяч учасників. Видання "Медіазона" заявило з посиланням на свого співрозмовника, мовляв, вагнерівцям немає звідки платити гроші. Зупинку вербування вагнерівців журналістам підтвердило джерело, близьке до ПВК "Вагнера".

ПВК Вагнера нібито зупинила вербування
Вагнерівців нібито наразі не вербують на війну / Скриншот з чатів ПВК "Вагнера"

Проте, згідно з повідомленнями у чаті, росЗМІ пишуть, що ПВК "Вагнера" продовжує відправляти бойовиків у Африку.

Кремль хоче створити "державний Вагнер"

Російське міноборони заявило про бажання створити так званих "державних вагнерівців". Зокрема, у Шойгу пропонують прибрати з положення про військовий облік пункт, який звільняв осіб, що відбувають покарання у місцях позбавлення волі, від постановки на військовий облік.

Тобто Росія хоче мати можливість мобілізовувати навіть зеків. Їх ставитимуть на "особливий військовий облік", перебуваючи на якому їм не треба буде ходити у військкомат.

Списки будуть у самих тюрмах. Звіряти їх з базою військкоматів хочуть не рідше ніж один раз на рік. Детальніше про це читайте за посиланням.