Подякувавши учасникам з'їзду за довіру, Валентин Наливайченко заявив, що "йде в президенти не заради крісла, а задля людей". У своїй діяльності на посаді президента Наливайченко обіцяє спиратися лише на власний народ і на закон.

Усі мають бути рівними перед законом: і президент, і звичайний громадянин,
– переконаний він.

Наливайченко переконаний, що "президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати", – наголошує він.

Наливайченко відмовиться від президентського імунітету та привілеїв і одразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента. Він також обіцяє позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів та суддів. "Функція президента – служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії та імунітетом", – підкреслює політик.

Як президент він ніколи не допустить свавілля і корупції з боку інших гілок влади,
– заявив Наливайченко.

Своїми першочерговими задачами на посаді глави держави кандидат у президенти України вважає відновлення миру, знищення корупції та повернення країни на шлях розвитку. Наливайченко заявив про готовність одразу після свого обрання президентом України запустити роботу Антикорупційного суду.