Відповідна інформація з'явилась на сайті інформаційної системи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

До теми Буданов став аспірантом Острозької академії

Що відомо про тему роботи

Тема й анотація наукової роботи, над якою працює Залужний, засекречені відповідно статей 1.2.1, 4.4.3, 4.6.4 "Зводу відомостей, що становлять державну таємницю" від 2020 року.

Водночас в анотації вказано ключові слова дисертації: дисципліна, службова дисципліна, військова дисципліна, військовослужбовці, дисциплінарний проступок (правопорушення), дисциплінарне стягнення, морально-психологічне забезпечення, бойовий імунітет, військова юстиція, Дисциплінарний статут ЗСУ.

Дата та місце захисту дисертації не вказують.


Інформація про дисертацію Залужного, яка є у вільному доступі / Скриншот

Також на сайті зазначено, що упродовж року Валерій Залужний зробив 6 публікацій за темою дисертації в українських виданнях.

Публікації Залужного у наукових виданнях / Скриншот

Залужний заявив про нову стадію війни

  • Нещодавно у журналі The Economist опублікували статтю Залужного, де він зазначив, що наразі є загроза переходу до позиційної війни і це серйозний виклик для України. Генерал також пояснив, що затягування війни вигідне противнику, адже надасть йому можливість відновлювати та нарощувати свій воєнний потенціал.
  • Ця стаття набула широкого розголосу як в Україні, так і в світі. Деякі західні ЗМІ писали, що стаття є сигналом "розколу між військовим і цивільним керівництвом".
  • Не схвалили заяви Залужного і в Офісі Президента, там порадили "не виносити на публіку ситуацію на фронті".