"Скажіть, будь ласка, що ще треба зробити, щоб люди усвідомили – або вони вакцинуються, або відправляються на цвинтар", – емоційно заявив Данілов.

Радимо перечитати Карантин в Україні: як довго українцям жити з обмеженнями

Усе залежить від свідомості людей

У секретаря Ради нацбезпеки й оборони Олексія Данілова запитали, чи є, на його думку, ризик запровадження всеукраїнського локдауну? Той запевнив, що влада робить усе можливе, а як буде далі – залежатиме від людей.

Ризик завжди є. Це залежить від свідомості наших громадян. Я вже не знаю, як пояснювати. Вам куди? Вам жити, чи на цвинтар?
– відповів він.

І додав, що, на жаль, за прогнозами Україна може перетнути позначку в 1000 померлих від коронавірусу за добу.

Ризик повного локдауну: що кажуть у МОЗ

Про це ж ведучий запитав і в міністра охорони здоров'я: "Чи є ризик локдауну в усій Україні? Скільки треба мати областей у червоній зоні, щоб це сталося?" І Віктор Ляшко відповів так:

Я вже озвучив, що 13 областей будуть у червоній зоні епіднебезпеки. Треба масово, щоб усі області України до червоної зони зайшли (для локдауну по всій Україні – 24 канал).


Що слід знати про карантинні обмеження в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

У цьому ж ефірі:

  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні уже виявлені перші випадки інфікування новою мутацією штаму коронавірусу Дельта.
  • А глава Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що вже найближчими днями до червоної зони епідемічної небезпеки в України потраплять ще 5 областей.