Пряма трансляція на
Останні випуски

Вашингтон погрожує Кремлю морською блокадою: відома причина

- Читать новость на русском
США пригрозили Росії морською блокадою
США пригрозили Росії морською блокадою / Фото з відкритих джерел

Вашингтон може влаштувати морську блокаду Росії, якщо та перешкоджатиме енергопостачанню до країн Близького Сходу. Якщо ж блокада не дасть результатів, то США можуть вдатись до військового варіанту.

Про це заявив міністр внутрішніх справ США Райан Зінке, передає Washington Examiner.

Читайте також: Місія США при ОБСЄ назвала умову зняття "кримських" санкцій з Росії

У США вважають, що російська економіка залежить від здатності продавати енергоносії. Так, Зінке зазначає, що причиною перебування росіян на Близькому сході є їхнє бажання постачати туди енергоресурси так само, як і в Східну Європу. 

У США, з нашим флотом, є така здатність стежити за тим, щоб морські шляхи були відкриті, і, якщо необхідно, блокувати їх, щоб переконатися, що їх енергія не виходить на ринок,
– сказав він.

Якщо блокада не дасть результатів, то США можуть вдатися до військового впливу для витіснення енергоресурсів Росії з ринку.

"Існує військовий варіант, якого було б краще уникнути, але є і економічний варіант. Ми можемо це зробити, тому що Сполучені Штати є найбільшим виробником нафти і газу", – зазначив Зінке, додавши, що такі заходи можуть застосувати до Ірану.

Нагадаємо, у Сполучених Штатах Америки наразі діє більш ніж 4 тисячі санкцій, введених проти Російської Федерації через її агресивну політику.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі