У п'ятницю, 14 квітня, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що загинув гірник Василь Пограничний. Також цю інформацію підтвердила журналістам речниця ДП "Львіввугілля" Марина Громик.

Дивіться також Під загрозою ударів – Чернігів, Суми та Запоріжжя: все, що відомо про керовані авіабомби Росії

Деталі інциденту

Зауважимо, що невідомо точно, що ж стало причиною смерті працівника шахти. Лише можна припустити, що це – нещасний випадок.

В результаті нещасного випадку загинув гірник шахти "Червоноградська", член Незалежної профспілки гірників України Василь Степанович Пограничний 1965 року народження. Без чоловіка, батька залишились дружина і четверо доньок. Разом з колегами, профспілковими побратимами висловлюємо щирі співчуття родині загиблого,
— зазначив Волинець.

Водночас Марина Громик наголосила, що зараз триває слідство у цій справі – на шахті працює спеціальна комісія. Очевидно, про його результати стане відомо згодом.

Дивіться також Бий, ґвалтуй, викрадай: як у тенісі продали свої принципи заради китайських грошей

Інші новини Львівщини: підпал церкви

  • 14 квітня, у Львові на Страсну п'ятницю зловмисники підпалили двері в церкві Української греко-католицької церкви на Сихові. У Львівській ОВА констатували, що обов'язково знайдуть усіх винних до цього інциденту.
  • Зауважимо, що у 2001 році біля храму побував Папа Римський Іван Павло II. Себто тому цю церкву міг підпалити лише лютий ворог України.
  • Також на цей інцидент відреагував міський голова Львова Андрій Садовий. Він наголосив, що це є останніми конвульсіями "руского міра" в місті. Як зазначив мер, "на великі свята чорти товчуться".