Про це повідомляє прес-служба поліції Вінниччини.

24 канал повідомляв, що перед новорічною ніччю, 31 грудня, у Вінниці було вбито цілу сім’ю. Про інцидент повідомив голова сім’ї – 30-річний чоловік, який викликав на місце "швидку допомогу".

Читайте також: У Таїланді чоловік розстріляв свою родину після святкування Нового року

Над розкриттям цього злочину працювали близько 100 поліцейських. Слідство відпрацьовувало всі можливі версії трагедії, внаслідок якої загинула родина.

Проведені слідчі та оперативні заходи дозволили визначитися з ключовою версією вбивства – чоловік міг розправитися з колишньою дружиною через тривалий конфлікт. Рік тому подружжя розлучилося, матір зловмисника проживала з невісткою та онуками, у них були гарні відносини. Відтак, за попередньою інформацією слідства, підозрюваний міг вбити рідних людей під час чергової сварки,
– повідомили в поліції.


Слідчі на місці вбивства цілої родини у Вінниці

Зараз підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Він розповів правоохоронцям, де викинув молоток, яким завдавалися смертельні удари. Поліцейські відшукали та вилучили цей інструмент.

Слідство проситиме суд взяти підозрюваного під варту на період досудового розслідування. За вбивство 4 людей зловмиснику загрожує довічне ув’язнення.