Про це повідомляє "КП в Україні" із посиланням на директора школи №14, у якій навчалася дівчинка.

Нагадаємо, що 12 грудня у Кропивницькому працівники поліції виявили тіло Катерини Добродій, яка зникла 8 грудня та перебувала у розшуку. На тілі неповнолітньої дівчинки було виявлено тілесні ушкодження. У вбивстві Катерини Добродій підозрюють її матір.

За інформацією заступника голови Нацполіції України В’ячеслава Аброськіна матір розлютилася на Катерину нібито через відмову доньки йти до школу, і в нападі люті нанесла їй удар кухонною сокирою. Проте директор школи стверджує, що дівчинка завжди охоче відвідувала шкільні уроки і взагалі вона – розумниця, красуня і відмінниця.

Читайте також: Нечувана байдужість: жінка запхала новонароджене дитя у морозильну камеру на Одещині

"Дитина позитивна, для якої 9 – це була найнижча оцінка. Неконфліктна, доброзичлива, розумна. У школі проблем не було", – сказав директор школи Олександр Саржевський.

Тижнів зо три тому виступала перед батьками на лекторії. Напередодні перед зникненням на останньому уроці отримала 11 балів. Катя хотіла вчитися, їй це подобалося. Загалом, – дитина, з якою вчителям хочеться працювати,
– наголосив директор школи.

Він додав, що протягом навчального року Катерина могла пропустити максимум 4-5 уроків – через застуду чи особисті причини.

У свою чергу бабуся дівчинки розповіла, що матір була суворою з донькою, проте у школі такого не помічали.

"Мама в цьому навчальному році двічі була на батьківських зборах, цікавилася життям своєї дитини. Хороша сім'я, тато, молодша сестричка...", – сказав директор школи.