Як повідомляє прес-служба поліції Кіровоградської області, судово-медичні експерти під час огляду виявили на тілі неповнолітньої тілесні ушкодження.

Читайте також: Неповнолітня донька відомого бізнесмена зникла на Черкащині

До слова, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства.

Також відповідну інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Кримінального кодексу України.

Додамо, цілком імовірно, що йдеться про 12-річну Катерину Добродій, яка 8 грудня вранці пішла до школи та не повернулася.

Дівчина, школярка зникнення, Кропивницький
12-річна Катерина Добродій, що зникла у Кропивницькому

Згодом з’ясувалося, що дівчина не була на заняттях як у школі, так і в репетитора з англійської, передає ТСН.

"Вона в мами так просила: мамо, можна я в школу не піду, будь ласка! Мама – така в них строга, каже: я дала їй 20 гривень на дорогу та просто її випхала, змусила йти до школи. І все, дитина пішла – і більше ніяк", – зазначала бабуся школярки Надія Гордова.

Крім того, за словами водіїв маршруток, які добре знали Катю, того дня жоден із них її не підвозив.

Дядько Каті Юрій Гордовий своєю чергою переконує, що за дві доби після зникнення раптово увімкнувся раніше відключений телефон дівчинки, а виявили його на землі неподалік її будинку. Чоловік припускає, що апарат могли підкинути.

Читайте також: На Київщині хлопець убив свою неповнолітню дівчину через SMS

Додамо, що до пошуків дитини, окрім правоохоронців, долучилися усі небайдужі, в тому числі військові та волонтери – дівчину шукали у всій Кіровоградській області, але куди вона могла зникнути, не знали ані рідні, ані у поліції.

Цікавим є і той факт, що нещодавно школярка захопилася інтернет-рухом, учасники якого розповідають про жахливі історії, які з ними траплялися, змагаючись у такий спосіб за прихильників.