Про "іскру кохання" між Парасюком та Вілкулом

Вони мене надихають на поезію. Такі сюжети завжди чітко розмежовують аудиторію: хто "за", хто "проти". Парасюк приніс свято душі для багатьох його фанатів, які могли зневіритися в ньому. Вілкул теж вичерпував свій політичний потенціал, і тут "іскра кохання" промайнула між ними.

Про опозиційну діяльність Вілкула

Дехто у владі вважає, що з Вілкулами домовлятися простіше, аніж з "антивілкулами" з цих територій. Хоча люди, обтяжені майном і активами, вони не можуть бути опонентами влади. Одній частині багатих доводиться імітувати опонентську діяльність до влади.

Читайте також: Снайпери вимагають роботи – Ярош порадив Луценкові "заховати" Вілкула

Опозиція у парламенті

Справжня опозиція генерує альтернативні погляди. А наша опозиція не генерує, вона верещить на все, що генерує влада. Але не здатна згенерувати свою концепцію.

Про Парасюка

Прийде Парасюк і почне розказувати про просування української продукції у світ. Хто йому повірить? Його кулакам і народній позиції вірять. Він дуже добре чує вулицю.

Всі сподівалися, що Надія Савченко буде медіатором, яка настрої вулиці буде миттєво передавати. Але вона розчинилась у своїй фракції.

Читайте також: Я втомився від політики, але іншого шляху для себе не бачу, – Парасюк

Він правий, тому що держава, замість того, щоб виявити справжню роль Вілкула у привезені тітушок, придушені демократичних протестів, вона починає шукати шляхи співпраці.

Про розслідування корупційних справ

100 слідчих проводять розслідування у Харкові, і Кернес, який фінансував "Оплот" зникає. Тепер обшуки у Одесі, і справа Миколи Скорика. Українська влада діє в гіпергуманний спосіб. Вона політиків витискає спочатку з політики, а потім буде розбиратися з ними як із злочинцями.

Правоохоронні органи ж своїми заявами просто попереджають корупціонерів наперед.

Про лист до Януковича

Це був 2011 рік. В цей час Януковиич ще вагався, чи опиратися на українські ресурси, чи пасти під "парасольку Путіна". І різні групи в його оточенні змагалися, щоб він не впав остаточно під вплив Кремля. Це були ті люди, які розуміли, що зближення Януковича та Путіна позбавить їх багатьох перспектив, коли Росія поглине тут все.

Цей лист змінювався 20 разів, і фізичних підписів під ним немає. Інфоприводом цього листа стала атака на "Могилянку".

Про політику

Зараз комфортної політсили для мене немає, хоча мені багато хто імпонує.