Мета візиту – взаємодія з союзниками і партнерами НАТО. Про це 5 грудня повідомили на сайті Шостого флоту Військово-морських сил США.

До теми У Чорне море ввійшов ракетний есмінець США: на борту є "Томагавки"

У Румунію прибув есмінець США

Керований ракетний есмінець класу Arleigh Burke (DDG 51) прибув у Констанцу (у цьому місті головний порт країни – 24 канал), Румунія, для запланованого відвідування порту, 5 грудня,
– мовиться у повідомленні.

Капітан заявив, що це другий захід судна в порт з моменту прибуття в Чорне море 25 листопада. Перед цим, 26 – 28 листопада судно перебувало в Болгарії.

"Перебуваючи в Чорному морі, Арлі Берк проводить регулярні операції для забезпечення морської безпеки та регіональної стабільності", – мовиться на сайті.

Окрім того, виконавчий директор Arleigh Burke Піт Флінн розповів: "Нам справді пощастило мати таких сильних союзників і партнерів по НАТО в Чорному морі".

Що відомо про есмінець США у Чорному морі

  • Есмінець "Арлі Берк" з серпня 2021 року патрулював Баренцове, Балтійське, Чорне і Середземне море. Саме вони входять в зону відповідальності Шостого флоту Військово-морських сил США.
  • Відомо, що "Арлі Берк" є одним з чотирьох есмінців Військово-морських сил США, що базуються на військово-морській базі в Роті, що у Іспанії.
  • Вони закріплені за командиром 65-тої оперативної групи для підтримки комплексної протиповітряної оборони НАТО.

Ультиматум Путіна до НАТО: як Захід "послав" Росію, Теорії змови – дивіться відео