Росіяни відзначатимуть річницю вторгнення до України 22 лютого. У Лужниках організовують танці на кістках, тобто концерт, на який, ймовірно, приїде і сам Путін. Про це повідомляють російські прокремлівські ЗМІ.

Дивіться також Нова хвиля психозу: Росія лякає "законним" ударом по Польщі

Що відомо про концерт у Лужниках

22 лютого 2023 року у Москві відсвяткують річницю війну проти України великим концертом. Це буде мітинг-концерт, розрахований на 200 тисяч осіб. Натомість речник російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що йому "поки що нічого сказати" про дійство у Лужниках.

Загалом для концерту планують встановити кілька сцен. Окрім основної сцени, біля стадіону організують зону для історичних реконструкцій, а також виставку техніки російської армії.

Також зазначається, що у цьому дійстві візьмуть також участь "активісти молодіжних та патріотичних організацій".

21 лютого Путін виступатиме на федеральних зборах

  • Спершу, 21 лютого, Путін виступить перед федеральним зборам Росії. Раніше цю дату анонсували ЗМІ, однак Кремль поки офіційно не підтвердив таку інформацію.
  • Що говоритиме диктатор на цих зборах – невідомо. Ймовірно, знову говоритиме про "червоні лінії" та "ядерний попіл". Успіхів у війні в окупантів немає, а про "перемоги" звітувати необхідно. Тож наразі дуже посилився тиск на Донбасі.
  • Є багато підозр, що 23 – 24 лютого російський диктатор може здійснити нову атаку на Україну, оскільки вірить у сакральність дат. Проте Україна готова, оскільки вона щодня переживає обстріли та жахи війни. Водночас українські захисники продовжуватимуть боротися за свободу та кожен клаптик землі.
  • Політолог із Німеччини Ігор Ейдман зазначив, що переконання про необхідність неодмінно щось захопити до певного свята – відбиток радянської парадигми у світогляді росіян. За словами політолога, в СРСР завжди було дуже важливо відрапортувати або досягти якихось успіхів до певної дати.