Саме цей намір ворога, ймовірно, задаватиме рамку для всіх подій на полі бою в найближчий місяць.

Читайте також Зараз з армії є лише 3 шляхи, або чому Україні потрібна система мобілізації

У такому випадку, якщо станом на 9 травня оборона Часового Яру триватиме, значить буде зірваний не просто задум російських нападників взяти це місто, буде зірваний цілий план російських нападників про створення передумов до чергового "великого наступу", запланованого на травень – червень.

ЗСУ збили росіянам темпи підготовки до наступу

Далі поговоримо про інші важливі події на фронті. Я не можу пропустити подію, яка відбулась 13 квітня, і про яку офіційно стало відомо уже 14 квітня – Сили оборони України виконали ракетний удар по пункту управління російської групи військ "Центр", розміщеному в тимчасово окупованому Луганську. Вже є супутникові знімки, які підтверджують сам факт ураження такого об'єкта.

Ще треба відзначити, що в наших військах для відстрілу ворожих FPV-дронів набувають все більшого поширення звичайні рушниці, як автоматичні, так і дробовики. Такий вид зброї не менш ефективний, ніж "антидронова рушниця", але й більш масовий та простіший у використанні.

Зауважте Ні, час не на боці Росії

ЗСУ відбивають ворожі атаки

З того, що наразі відомо за напрямками по фронту:

  • почнемо із Бахмутського – упродовж вихідних були повідомлення, що росіяни окупували село Богданівка на підступах до Часового Яру. Міноборони заявляло, що бої за населений пункт насправді ще тривають. Зараз чітких оновлень нема. Крім того, фіксувалась спроба окупантів прорватись обхідним маршрутом на одну з околиць самого Часового Яру. Цю спробу армії Росії успішно відбили наші захисники;
  • Авдіївський напрямок – тут зараз лінія фронту тримається стабільно;
  • Куп'янський та Лиманський напрямки – ефект для російських нападників від дій Сил оборони України досі настільки потужний, що ворог уже котрий день підряд взагалі не атакує на суші;
  • Новопавлівський напрямок – в районі Красногорівки наші війська запроваджують проактивні заходи для знищення ворога;
  • Південь загалом – оборона ЗСУ в районах біля Кринків, Роботиного та Старомайорського тримається стійко.