Киві повідомили про підозру у держзраді та публічних закликах до зміни меж території України. Генпрокурорка Венедіктова наголосила, що далі проросійського політика чекає арешт, екстрадиція та справедливий суд.

Зауважте У нього є довідка з психлікарні, тут нічого дивного, – Лещенко про фейки, які поширив Кива

За словами генпрокурорки, на основі зібраних доказів зрозуміло, що своїми діями та висловлюваннями Кива заподіяв колосальну шкоду Україні. Венедіктова звернулася до одіозного Киви.

Ви зробили все від вас залежне, щоб "запросити" в наш дім російського агресора, ви зробили все, щоб кордони нашої держави змінились, ви зробили все, щоб мільйони людей ночували в бомбосховищах, ви зробили все, щоб українські діти більше ніколи не побачили своїх батьків
– наголосив Венедіктова.

Вона зауважила: всі зусилля Киви та його кураторів – марні. Нічого не вийде. От тільки дізнається про це Кива зі ЗМІ у спеціально відведений час для перегляду телевізора, якщо суд вважатиме доводи прокурорів переконливими.

"Як генеральна прокурорка я реалізовую своє право перевести вас у статус підозрюваної особи", – підсумувала Венедіктова.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дiзнаватися важливi новини.