Посадовиця розповіла, що справу заслуховують щотижня. Водночас наголосила: те, що що слідчі не дають брифінги, не означає, що вони не працюють над розслідуванням.

До теми Почне наново вчитися ходити, – Шефір про свого водія, якого поранили під час замаху

Правоохоронці намагаються "піднятися вище"

Венедіктова пообіцяла, що Офіс генпрокурора поділиться детальною інформацією про хід розслідування, як тільки це стане можливо. Вона пояснила, що справа "не стоїть на місці". Втім, у випадках, коли зловмисників не спіймали одразу після скоєння злочину, розслідування часто затягуються.

Якщо ми не знайшли одразу того, кого притягнути до відповідальності, це не означає, що ми завершили подальше розслідування,
– зауважила вона.

Й додала, що слідчі завжди шукають відповіді на питання не лише про те, хто був виконавцем, але й з посередником, організатором та замовником. "Якщо правоохоронці бачать, що можуть "піднятися вище", то працюють далі, не виходячи з першими перемогами", – генпрокурорка.

У нас дуже виважений підхід, – генпрокурорка

Венедіктова зазначила, що у випадку розслідування обстрілу автомобіля Сергія Шефіра, слідчі застосовують дуже виважений підхід. Мовляв, саме тому правоохоронні органи наразі не оприлюднюють те, що вже вдалося з'ясувати. "Це не означає, що ми не працюємо. Працюємо", – підсумувала вона.

Що цьому передувало

  • На початку жовтня у МВС повідомили, що правоохоронці ретельно вивчили 430 гектарів місцевості, де було скоєно злочин. Деякі ділянки оглянули повторно та виявили додаткові речові докази.
  • Було призначено близько 30 експертиз. За словами заступника міністра внутрішніх справ Євгенія Єніна, все вказує на те, що виконавцем злочину був професіонал.
  • Раніше Венедіктова заявляла, що слдчі розглядають понад 10 версій замаху на Шефіра. Водночас генпрокурорка спростувала інформацію про те, що цей замах міг бути постановкою.