Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін повідомив, що наразі ретельно вивчили 430 гектарів місцевості, де було скоєно злочин. Деякі ділянки оглянули повторно та виявили додаткові речові докази.

Читайте також Правоохоронці викликали багато людей з дуже відомими іменами, – Зеленський про замах на Шефіра

На сьогодні призначено близько 30 експертиз. Ми продовжуємо аналізувати величезний обсяг даних, здобутих з відповідних камер,
– сказав він.

Виконавець – професіонал

Євгеній Єнін зазначив, що замах на Сергія Шефіра здійснював професіонал. З його слів, наразі правоохоронці працюють на "відмінно". І вже найближчим часом суспільство поінформують про просування цього розслідування.

"Ба більше, якщо порівняти цей замах на вбивство з тим злочином, який було вчинено у Черкасах, ми бачимо величезну різницю у швидкості встановлення об'єктивної істини в провадженні", – пояснив перший заступник глави МВС.

До теми Офіс генпрокурора розглядає понад 10 версій замаху на Шефіра

Обстріл авто Шефіра: коротко

  • Між селами Круглик і Ходосівка, що на Київщині, 22 вересня невідомі обстріляли машину помічника Володимира Зеленського – Сергія Шефіра. Унаслідок нападу поранили водія, його вже прооперували.
  • Народний депутат Давид Арахамія заявив, що Сергій Шефір їздив як сам, так і з водієм, а державною охороною не користувався. За словами глави фракції "Слуга народу", машину чекала засідка біля лісу.
  • На напад відреагував і президент Володимир Зеленський, який тоді перебував у США. Він наголосив, що "передавати привіт пострілами з лісу в авто мого друга – це слабкість", а відповідь буде сильною.