Крім того, європейська посадовиця також відвідала Верховну Раду. Про це Вера Юрова написала у соцмережі Х, раніше відомій як твітер, передає 24 Канал.

Цікаво ЄС відправить делегацію до України, аби обговорити гарантії безпеки, – Боррель

Віцепрезидентка Єврокомісії вже у Києві

Юрова у своєму пості нагадала, що Європейська комісія рекомендувала Києву працювати до березня 2024 року над чотирма пріоритетами реформ. Зокрема, це боротьба з корупцією, деолігархізація, регулювання лобіювання та закон про національні меншини.

Якість та швидкість мають значення. Мала честь обговорити вступ України до ЄС із представниками всіх політичних груп Верховної Ради,
– сказала вона.

Вера Юрова побувала у Верховній Раді / Фото з акаунту Вери Юрової у соцмережі Х

До цього віцепрезидентка Єврокомісії виклала пост, у якому зазначила, що рада тому, що приїхала у Київ. Вона наголосила що планує обговорити ініціативи України з питань розширення, особливо у сфері боротьби з корупцією.

"Ми будемо підтримувати Україну стільки й так довго, скільки буде потрібно", – написала Юрова.

Вера Юрова прибула у Київ / Фото з акаунту Вери Юрової у соцмережі Х

Єврокомісія рекомендувала почати переговори про вступ України

  • У Європейській комісії 8 листопада рекомендували почати переговори про вступ України та Молдови до Європейського Союзу. Там відзначили успіх нашої держави у реформах.
  • Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна виконала 90% поставлених перед нею вимог. Це стосується реформування системи правосуддя, боротьби з корупцією та контролем над олігархами.
  • Варто зазначити, що у березні 2024 року буде наступна оцінка євроінтеграції України. Саме тоді мають ухвалити остаточне рішення про початок перемовин.