Деталі перепалки між чиновниками

Слова нардепки обурили колишнього міністра інфраструктури Омеляна. Перепалка між політиками виникла в ефірі одного з українських телеканалів.

Цікаво Кива і Тищенко влаштували епічну бійку в Раді: відео

Омелян сказав, що не дивується словами Верещук, оскільки "про її здібності всі вже давно знають". У відповідь нардепка закликала ексміністра не переходити на особисте, адже він прийшов на шоу не її оцінювати.

Поки Омелян намагався розповісти, як у 2020 році під час "Великого будівництва" вкрали 40 мільярдів гривень, Верещук його постійно перебивала. Політики навіть не те, що не давали один одному висловитися, вони просто говорили одночасно. Тому розібрати їхні слова було досить складно.

"Слуга" сказала, аби колишній міністр оцінював себе та "гіперлуп, який він побудував". Омелян же десяток разів повторив фразу: "Я вам ще раз пояснюю". Однак пояснити йому щось так і не вдалося.

Ви будете оцінювати свою дружину або ще когось, якщо ви хочете давати оцінку моїм здібностям. Закрийте рот, до мене не звертайтеся, давайте оцінку собі і своїм гіперлупам,
– заявила Верещук.

У відповідь Омелян сказав: "Прийде осінь – готуйте парасольку".

Що відомо про скандальний ролик Верещук з парасолькою

У вересні 2020 року кандидатку у мери Києва Верещук помітили на зйомках кумедного відеоролика – політикиня літала над центром Києва у жовтому плащі та з зеленою парасолькою у руках. Тоді користувачі мережі припустили, що Верещук постане в образі Мері Поппінс.