Нардепи почали голосно з'ясовувати стосунки і штовхали одне одного. Трансляцію засідання на телеканалі Рада перервали, а у залі оголосили перерву.

Тим часом "Справжній рудикопад": місцеві організації "Голосу" хочуть, щоб лідерка склала повноваження

З чого почалася сутичка у Раді

Сутичка сталася під час розгляду законопроєкту про реформу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Нардеп від "Слуги народу" Микита Потураєв із трибуни заявив, що деякі фракції у Раді потрібно "знищити" чи "розстріляти".

Зайшлося про це у контексті питання від ОПЗЖ "коли закінчиться епоха бідності".

Тоді, коли закінчиться епоха брехні. А закінчиться вона тоді, коли повсталий народ витягне цю фракцію (Потураєв показав пальцем на ОПЗЖ – 24 канал), сукупний статок якої можна порівняти з бюджетом України і розстріляє,
– сказав Потураєв.

Він додав, що, на жаль, у демократичній країні це неможливо, відтак доведеться знищувати цю фракцію політично.

Це викликало обурення в Раді, після чого до нього підбігли нардепи із ОПЗЖ. До них приєдналися "Слуги народу" і тоді почалася тиснява.

Сутичка між нардепами "Слуга народу" і ОПЗЖ у Раді: дивіться відео

До Потураєва з криками і претензією підбіг Ілля Кива. Він вимагав, щоб нардеп вибачився: "Люди гинуть, а ти ще й розстрілювати зібрався? Вибачайся негайно". Назустріч йому підбіг Микола Тищенко: вони зчепилися і почали один одного бити.


Натовп у Раді через слова Потураєва / Фото з телеграм-каналу Олексія Гончаренка

За декілька секунд їх розчіпляли з одного боку Нестор Шуфрич, а з іншого – нардепи від "Слуги народу".

Спікер Ради Дмитро Разумков, який дивився на сутичку з трибуни, оголосив перерву на 15 хвилин. Після короткої паузи роботу в Ради все ж відновили.

До трибуни вийшов "винуватець" сутички Микита Потураєв і вибачився за свої слова.

Мої слова сприйняли як образу і заклик до насильництва. Я приношу за це вибачення,
– сказав Микита Потураєв.

Він додав: переконаний, що жодна людина у Верховній Раді не заслуговує на репресії. Йому поаплодували і робота Ради продовжилася.