Вже колишній глава ФБР ще у березні заявив, що його агенство було задіяне у розслідуванні потенційних зв'язків штабу Трампа з Росією, і ось Комі вже звільнений, повідомляє The Daily Beast.

"Усунення Комі лише другий випадок за всю історію США, коли президент звільнив главу ФБР, також стало шоком для деяких членів Конгресу", зазначає видання.

Колишній спеціальний агент ФБР Клінт Уоттс також прокоментував це звільнення. "Я не думаю, що це верховенство права. Це верховенство Трампа. Трампу не подобаються незалежні люди. Я думаю, його нервувало те, що він не міг взяти Комі під своє крило", сказав Уоттс.

Читайте також: Чому екс-радник Трампа погодився дати свідчення про зв’язки з Росією: думка експерта

"Нахабний напад на верховенство права. Більше ніяк не можна назвати звільнення директора ФБР Джеймса", різко висловився Лоренс Дуглас, професор права та юриспруденції в американському Амхертському коледжі, коментуючи цю подію для британської газети The Guardian.

Найбільше шокує те, що, використовуючи службове становище, аби атакувати незалежне розслідування, Трамп обіцяє завершити справу, розпочату росіянами. Навіть якщо Трамп не винний у змові, він зробив щось майже настільки ж погане підірвав незалежність розслідування. Росії більше не треба витрачати енергію на спроби підірвати цілісність нашої політичної системи. Тепер це робить наш президент,
вказує Дуглас.

Нагадаємо, у вівторок, 9 травня, президент США Дональд Трамп раптово звільнив директора ФБР Джеймса Комі. Причиною такого рішення, за словами Трампа, стало те, що глава ФБР вже не в змозі ефективно керувати бюро.