Ветерана підтримує дружина, її стріми теж з'являються інколи на каналі, розповів Вальянос в ефірі 24 каналу.

Зверніть увагу Депресія викликає хвороби серця: дослідження

Антон Вальянос розповів, з чого все почалось.

"Моя любов до комп'ютерних ігор ще з дитинства, вона і привела в індустрію програмування. Не так давно стала потреба купівлі комп'ютера, оскільки перейшов на віддалену роботу. Так склалось, що вирішив собі зробити подарунок на день народження і додав до нього ігрову відеокамеру", – сказав чоловік.

За його словами, американські психологи назвали 4 причини, коли варто грати у комп'ютерні ігри:

  1. Втеча від світу;
  2. Розслаблення;
  3. Насолода від графіки та сюжету;
  4. Спорт.

Я практикую гру в 2 напрямках: насолода мистецтвом та спорт. Перше, це ніби читаєш книгу і дивишся фільм,
– зазначив Вальянос.

Ігри не провокують агресію, а направляють її у правильне русло

Як пояснив Антон Вальянос, комп'ютерні ігри при розумному дозуванні переключають напруження психіки з одного, більш болючого для ветеранів аспекту, на інший. Людина напружується та концентрується на перемозі супротивника у грі.

Часто питають, як я можу грати у військові ігри, якщо сам повернувся з війни. Зразу даю відповідь – грати можна легко, адже те, що показують у грі і те, що є насправді – 2 протилежні речі,
– запевнив ветеран.

Вальянос стверджував, що ігри направляють енергію в безпечне середовище, де внаслідок неї нічого поганого не станеться. "Сказати, що це пропагує агресію, я не можу. Я з дитинства граю в ігри і не сиджу у в'язниці за вбивство чи тому подібне", – сказав ветеран.

Стрімить ігри і дружина ветерана АТО

Колись дружина періодично робила зауваження чоловіку, адже той забагато часу приділяв ігрі. Однак Вальянос знайшов рішення.

До теми Ілон Маск розповів, які відеоігри любить гратись

"Я якось запропонував їй пограти в ігри того жанру, який вона полюбляє. Вона дуже любить детективи і часто стрімить гру "Шерлок Холмс". Другий момент, дружина штурман в автоспорті. Відповідно, коли я поставив їй таку гру, вона почала з задоволенням грати", – поділився Вальянос.

Він додав, що коли йде на тренування, то дружина грає та стрімить для розкрутки каналу замість нього.