Відповідну заяву політик зробив у відеозверненні, яке опублікував на своїй сторінці у Facebook.

26 липня Президент України підписав указ про втрату громадянства України Міхеїлом Саакашвілі. У Міграційній службі підтвердили інформацію щодо позбавлення Саакашвілі громадянства.

Читайте також: Садовий про позбавлення громадянства Саакашвілі: Це вершина політичного страху

"Це прямий і однозначний сигнал українському суспільству – більше ніяких ігор у демократію. Порошенко їздив у Грузію не налагоджувати зв'язки між країнами, він поїхав туди задля чергового договірняку, цього разу – двох олігархічних режимів: українського Порошенка і найбільшого приватного акціонера "Газпрому", проросійського Іванішвілі", – вважає Саакашвілі.

За словами Міхеїла Саакашвілі, "докази" у його справі – чергова брехня, адже жодної нової справи проти нього у Грузії не порушували.

Він додав, що президент 24 липня ввів до складу Комісії з громадянства нових людей, щоб "маріонеткова комісія" могла піти на будь-яку забаганку Порошенка.

Цим своїм указом ви підписали собі та своїй владі неминучу поразку. Причому, якщо раніше ви ще могли сподіватися "дотягнути" до виборів, то тепер вам вони можуть тільки снитися. Ви, Петре Олексійовичу, переступили межу. Сьогодні вся країна зрозуміла, яка ціна вашим обіцянкам "жити по-новому",
– підкреслив екс-губернатор Одещини.

До слова, нардеп Антон Геращенко зазначив, що Саакашвілі позбавили громадянства на підставі пункту про те, що він надав недостовірні дані, зокрема, що стосувались його судимості у Грузії.

Екс-губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі записав відеозвернення щодо позбавлення громадянства. Він вважає, що його хочуть змусити отримати статус біженця. Та він обіцяє повернутися в Україну.