Такого ж негативного результату зазнала й правопопулістична партія Марін Ле Пен "Національне об'єднання". Вона теж не виграла жодного регіону.

До слова В Ірані МВС назвало переможця президентських виборів

У регіоні Прованс – Альпи – Лазурний берег кандидат на посаду глави від "Національного об'єднання" Тьєррі Маріані набрав найбільшу кількість голосів у першому турі 20 червня.

Якщо б він здобув перемогу, це була б перша звитяга партії Ле Пен. Втім, його випередив член партії "Республіканці" Рено Мюзольє – 56% проти 44%, за даними екзитполів.

Ситуація в столичному регіоні

У паризькому регіоні, якщо вірити екзитполам, владу зберігають праві консерватори, яких очолює Валері Пекрес – 44% – 45%. Партія Ле Пен здобуває лише 12%, а Макрона – 10%.

Детальніше про вибори у Франції

  • Загалом місцеві вибори відбуваються у 12 регіонах Франції. Явка виборців стала чи не найменшою з 1958 року й склала всього 35%.
  • Голова партії Еммануеля Макрон "Вперед, республіко" Станіслас Ґеріні визнав, що результат є "катастрофою" для політсили, але зрадів, що в регіонах вдалося не допустити до влади партію Марін Ле Пен "Національне об'єднання".