• Президент Зеленський

Реакція Зеленського з'явилась на його офіційній сторінці у твіттері. Він привітав не лише переможця Байдена, а й Камалу Гарріс, яка стане віцепрезидентом США.

Важливо Вибори президента США: Байден здобув остаточну перемогу

Зеленський зауважив, що наша країна з оптимізмом розраховує на подальше партнерство зі Сполученими Штатами в різних галузях.

Україна оптимістично дивиться на майбутнє стратегічного партнерства з США. Ми завжди співпрацювали в галузі безпеки, торгівлі, інвестицій, демократії, боротьби з корупцією. Наша дружба стає лише міцнішою,
– написав Зеленський.

  • Дмитро Разумков

Вітаю американський народ із проведенням виборів президента США! Ознакою їхньої успішності стала рекорда кількість охочих реалізувати своє виборче право. Це і є прозора демократія в дії. Впевнений у продовженні стратегічної співпраці між нашими країнами!" – написав у твіттері спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

  • Андрій Єрмак
"Вітаю Джо Байдена та Камалу Гарріс із перемогою! Наші країни розділяє океан, втім нас нерозривно об’єднують спільні цінності та прагнення захищати та просувати свободу і демократію. Будемо раді бачити вас у Києві! " – написав у фейсбуці голова Офісу Президента України Андрій Єрмак.
  • Петро Порошенко

5-ий президент України Петро Порошенко назвав Джо Байдена бійцем та державником. Також лідер "Європейської Солідарності" зазначив, що президентська кампанія у США була особливо жорсткою, проте вражаючою.

Україні пощастило з президентом США, який володіє такими глибокими та особистими знаннями про нашу державу. Разом із твердою двопартійною підтримкою України, ми дуже сподіваємось на віддане трансатлантичне лідерство Сполучених Штатів в інтересах Вільного світу,
– написав Порошенко у фейсбуці.

  • Єлизавета Ясько​

Голова постійної делегації України у ПАРЄ та нардеп від "Слуги народу" Єлизавета Ясько теж не залишилась осторонь історичної події у США та привітала Джозефа Байдена.

Сподіваюся, за Вашої каденції українсько-американська дружба, партнерство, оборонна співпраця сягнуть нових висот,
– написала політикиня у мережі фейсбук.

  • Віталій Кличко

Долучився до привітань і мер Києва Віталій Кличко. Міський голова зазначив, що мав приємність зустрітись з Байденом, як в США, так і в Україні.

Джо Байден добре знає нашу країну і є її симпатиком. Тому вірю в прогрес партнерських стосунків між нашими державами,
– написав Кличко у фейсбуці.

  • Міхеїл Саакашвілі

Український та грузинський політик Міхеїл Саакашвілі назвав переможця виборів у США своїм другом. Проте, зазначив, що багато років товаришував і з його конкурентом Дональдом Трампом. У дописі у фейсбуці Саакашвілі вирішив поділитись історією своїх взаємин з Байденом.

Я щиро радий за нього, тому що, в першу чергу, це не лише політик, а просто хороша, емоційна та справжня людина. Я впевнений, що його обрання – погана новина для Кремля,
– зазначив політик.

  • Олексій Гончарук

Долучився до вітань і колишній український прем'єр-міністр Олексій Гончарук, який наразі живе і працює в США.

"Вітаю Джо Байдена та Камалу Гарріс із заслуженою перемогою! Впевнений, що президентство відкриє нові горизонти для українсько-американського партнерства та буде сприятливим для поширення демократії у світі. До нових звершень", – відзначив Гончарук.