Про це повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію Головного управління розвідки, передає "РБК".

Читайте також: Вибори в "ЛНР" та "ДНР": нові сценарії Кремля

Російськими окупаційними адміністраціями на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей посилюються заходи щодо прихованого примушення місцевого населення до участі у так званих виборах 11 листопада цього року,
– зазначив він.

Речник Міноборони підкреслив, що керівникам "бюджетних організацій" наказали забезпечити максимальну явку "державних службовців і працівників підприємств". У разі неявки на "виборчі дільниці" окупанти погрожують позбавити пенсіонерів виплат.

Також у Міноборони повідомили, що населення окупованих районів Донбасу боїться активізації бойових дій через "вибори" і не бажають заплямувати себе участю у черговому "виборчому процесі", нав’язаному окупантами.

"З початку жовтня зросла кількість виїзду місцевих жителів для подальшого проживання за межами тимчасово окупованих територій, у тому числі осіб, причетних до діяльності російського окупаційного режиму", – додав Гуцуляк.

Нагадаємо, після вбивства ватажка проросійських бойовиків Олександра Захарченка на окупованих територіях Донеччини і Луганщини заявили про намір 11 листопада провести "вибори" нових ватажків проросійських бойовиків.