Загарбники вже підтвердили пошкодження дорожнього полотна на мосту. Детальніше про це – розповість 24 Канал.

До теми Через "бавовну" на Кримському мосту в окупантів паніка: вже створюють штаб у Краснодарі

Перші хвилини після "бавовни" на Кримському мосту

У мережі оприлюднили перші кадри після звуку вибуху у районі Кримського мосту. Так, у районі однієї з опор видно густий дим.

Що відбувалося після перших хвилин вибуху на Кримському мосту: дивіться відео

Згодом окупанти підтвердили пошкодження дорожнього полотна. Також росіяни призупинили рух потягів і поромів.

Гауляйтер Севастополя Развожаєв запевняє кримчан у запасі бензину та продуктів: "Дефіциту не буде, тому запасатися паливом не треба".

А так званий міністр курортів Криму також постарався заспокоїти всіх і закликав туристів по можливості залишатися в готелях.

Що відбувається на Кримському мосту: останні новини

  • У Криму вже заявили про наявність запасів паливно-мастильних матеріалів, продовольчих і промислових товарів. Водночас губернатор Краснодарського краю оголосив про створення оперативного штабу для допомоги тим, хто застряг у заторі.
  • У Краснодарському краї на під'їзді до Кримського мосту вже утворився багатокілометровий затор.
  • На трасі А-290 в районі Тамані – затор завдовжки кілька кілометрів.
  • Також утруднено також рух у зворотному напрямку, від Кримського мосту у бік Темрюка. На під'їзді до мосту в районі Керчі рух вільний.
  • До речі, пропагандисти вже заявили "ракетний удар" по Кримському мосту, внаслідок якого впала одна з опор. Унаслідок цього пошкоджено автомобільну частину, а залізнична буцімто не постраждала.
  • Очевидці повідомляли, що в районі мосту о 3-й ночі були чутні гучні вибухи. Зараз на в'їзді на міст поліцейські інструктують людей про те, як їм бути в ситуації, що склалася. Водіїв на мосту розвернули та відправили на "безпечну відстань". Адже, ймовірно, пошкоджений щонайменше один проліт.
  • Аксьонов навіть попросив людей "утриматися від поїздок через Кримський міст і задля безпеки обирати альтернативний сухопутний маршрут через "нові регіони".
  • У мережі вже показали наслідки "бавовни" на Кримському мосту.