Але, як ми можемо побачити, вони не надто тому радіють. Мовиться про бійців з 1444-го полку, 1 батальйону. Вони навіть зняли ціле відеозвернення, в якому бідкаються на свою долю, передає 24 Канал.

Читайте також Шуба за чоловіка: вдовам ліквідованих окупантів компенсують смерть рідних одягом

Підрозділ розформовують

Мобілізовані скаржаться на вибух у ПТУ-19. Мовляв, після цього їм упродовж двох діб довелося "мешкати в чому та де доведеться". Причиною цього стала байдужість командування. Воно просто не могло зібрати та вивезти до безпечніших місць решту особового складу.

Сьогодні 6 лютого 2023 року. Ми продовжуємо переміщатися на якихось незрозумілих напрямках без жодних задач і пояснень,
– додали вони.

А от 5 лютого їх привезли для формування й укомплектування до наметового містечка. По-перше, з'ясувалося, що на мобілізованих там ніхто не чекав. По-друге, особовий склад почали розформовувати по інших підрозділах.

Мобілізовані з Макіївки скаржаться на тяжке життя: дивіться відео

Російські солдати скаржаться, що ніхто не зважав на злагодженість підрозділу. Мовляв, мобілізовані стільки горя наїлися. Навіщо їх ще й саджати за різні парти, якщо вони вже стали ледь не сім'єю?

На цьому бідкання солдатів не закінчилося. Вони розповіли, що вищому керівництву було начхати на просьби бійців. Ба більше, воно ще й зняло весь особовий офіцерський склад.

Що відомо про удар по ПТУ-19

  • Нагадаємо, що сталася "бавовна" у ПТУ-19, що в тимчасово окупованій Макіївці, у ніч проти 1 січня. Досі достеменно невідомо, скільки мобілізованих загинули. Цікаво, що у Росії повідомили про скромні 89 "двохсотих".
  • В ISW зауважили, що причиною такої шаленої кількості ліквідованих окупантів стали необдумані дії командування. Адже саме воно загнало в одне приміщення таку кількість бійців. Кажуть, що це зробили для того, щоб солдати могли подивитися звернення Путіна у новорічну ніч.
  • Тим часом окупанти блискавично швидко знайшли цапів-відбувайлів. Ними стали заступник начальника так званої РВВС Макіївки, а ще 7 "народних міліціонерів".
  • Наостанок нагадаємо, що журналістам вдалося встановити імена понад 90 знищених росіян. Реальні ж втрати окупантів внаслідок вибуху у ПТУ-19 однозначно більші в рази.