Зокрема, в напрямку заводу Ілліча підіймається дим. Також є інформація про приліт поблизу бази російської ПВК "Еспаньола".

Дивіться також У Мелітополі могло прилетіти в аеродром: в ОВА розповіли, що у місті чули гучну детонацію

Що відомо про вибухи в Маріуполі

Увечері радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в Маріуполі пролунав вибух у Кальміуському районі.

На опублікованому фото можна побачити, як в напряму заводу Ілліча підіймається дим. Втім, більш детальну інформацію Андрющенко пообіцяв надати згодом.

Вибух в Кальміуському районі / Фото Петра Андрющенка

Через декілька хвилин він також повідомив про "прильот" в районі ДК Іскра. Андрющенко додав, що саме в тому районі базуються бійці ПВК "Еспаньола".

Хто такі ПВК "Еспаньола"

ПВК "Еспаньола" – це приватне військове формування, створене для підтримки інтересів російської партії "Єдина Росія". Ініціатива належить Дмитру Сабліну, члену Ради Федерації Росії та соратнику Дмитра Медведєва.

Відомо, що бійці ПВК "Еспаньола" брали участь у війні проти України ще з 2014 року.

Це формування було створене після заборони діяльності ПВК "Вагнер" на території Росії. За даними української розвідки, ПВК "Еспаньола" діє як інструмент для виконання "особливих завдань" Кремля, включаючи операції в Україні. Відомо також, що бійці цього формування залучені до різних бойових і диверсійних операцій.

Влучання в районі ДК Іскра / Фото Петра Андрющенка