Про це в етері телемаратону розповів очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров. Він зазначив, що у Мелітополі минулого дня також бачили детонацію після вибухів, передає 24 Канал.

До теми Дуже правильна тактика, – генерал армії припустив, що могло бути ціллю ударів по Мелітополю

Що кажуть про вибухи у Мелітополі в ОВА

Федоров зазначив, що на території Мелітополя 7 липня була велика кількість вибухів. Усі вони були в частині міста, яка розташована поблизу авіамістечка.

Це було безпосередньо біля нашого мелітопольського аеродрому, який ворог використовує вже давно, як свою військову базу, де вони здійснюють розставляння і зберігання гвинтокрилів, де зберігають свої боєприпаси, різного роду військову техніку,
– сказав посадовець.

Глава Запорізької ОВА наголосив, що саме в районі авіабази вчора після прильотів була величезна пожежа, яке бачила щонайменше половина міста Мелітополь. А також там продовжувалась невеликий проміжок часу детонація, яку також фіксували жителі східної частини міста.

"Це одна з найбільших військових баз ворога на території тимчасово окупованого Мелітополя. І саме наш аеродром ворог використовує для зберігання того, що потім швидко направляється безпосередньо на запорізьку лінію фронту", – пояснив Федоров.

Раніше у мережі повідомляли, що Мелітополь могли атакувати ракетами. Очевидці фіксували щонайменше три точні прильоти в місті, а окупанти заявили про ракету атаку та "роботу ППО".