Відповідне відео було опубліковано у місцевих новинних телеграм-каналах. Однак, за словами рятувальників, звернень від громадян вони не отримували.

Дивіться також На пляжах Одеси виявили кишкову паличку: наскільки це небезпечно

ЗМІ повідомляють про вибух міни на пляжі в Одесі

На оприлюднених кадрах видно, як детонація сталася буквально за кілька метрів від відпочивальників, які плавали у морі. Водночас жодної інформації про постраждалих оприлюднено не було.

Однак, судячи з того, що можна побачити на відео, ніхто з людей унаслідок події не отримав поранень.

Буквально за кілька метрів від відпочивальників піднявся стовп води. Попередньо ніхто не постраждав. Ймовірно, це була морська міна,
– йдеться у повідомленні місцевих телеграм-каналів.

В Одесі на пляжі вибухнула міна: дивіться відео

При цьому зазначається, що єдиний офіційно відкритий в Одесі пляж – це Калетон, який "відповідає всім нормам безпеки", тоді як на всіх інших через російську військову загрозу відпочивати заборонено.

Зауважимо, що речник ВМС Дмитро Плетенчук в етері телемарафону повідомив, що радше за все це були уламки ракети, а самі кадри були зроблені у Криму.

На відео, яке розмістив один з найбільших телеграм каналів регіонального значення, видно, що ніякого вибуху немає. І те, що є на відео - це не вибух. Це відео, ймовірно, з Криму і вкинуто в наш інформаційний простір з метою дискредитації,
– пояснив він.

Нагадаємо, що на початку літа в Одесу нарешті повернувся пляжний сезон. На пляжах міста фіксують справжній аншлаг. Так, 8 червня офіційно розпочався курортний період.