Про бажання розташуватися у замку, зокрема, заявили MEGOGO, Nova Poshta, Kyivstar, lifecell, АТБ та Укрпошта. До речі, 24 канал теж обрав собі нове "ластівчине" місце для редакції.

Зауважте Корова язиком злизала полк, – Арестович про втрати окупантів на аеродромі в Криму

У Мінкульті пояснили, чи можна бронювати місця у Ластівчиному гнізді

У Міністерство культури та інформаційної політики відреагували на численні меми, які поширили українці, й розповіли, чи це взагалі буде законно.

У дописі апелювали до статті 24 закону "Про охорону культурної спадщини". Там мовиться, що без дозволу органів охорони культурної спадщини заборонено так взаємодіяти з пам'яткою:

  • змінювати її призначення;
  • робити написи або позначки на ній, на її території або в охоронній зоні.

Не дивлячись на те, що наша перемога ще попереду, АТБ-Маркет на першому поверсі та поштомат Нової пошти цілком мають право розташовуватись на березі Чорного моря. Головне – отримати дозвіл,
– мовиться у повідомленні.

"Хлопки" у Криму: головне

Вибухи на території тимчасово окупованого Криму пролунали 9 серпня. Цього разу свою порцію "бавовни" отримав аеродром загарбників, розташований в українських Саках. Від цього у росіян запалало в прямому та переносному сенсі. Глава Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що Південь особливо прекрасний у серпні.

Зауважте – у Криму потужні вибухи на військовому аеродромі: дивіться відео