Цей флешмоб розпочав інтернет-магазин "ROZETKA". У його твітері після вибухів у тимчасово окупованому Криму з'явилося фото Ластівчиного гнізда з вивіскою компанії.

До теми "Цур наше": після "бавовни" в Криму український бізнес вже "бронює місця" на півострові

24 канал також "забронював" місце для офісу в Криму

Після "бавовни" у Криму в українському сегменті твітера стрімко поширився новий флешмоб – низка компаній одна за одною почали "бронювати" місця для своїх офісів на півострові. Адже всі українці вірять, що Крим нарешті деокупують й там знову замайорить державний прапор.

До флешмобу долучився й 24 канал. Наша редакція від самого початку повномасштабної війни з росією цілодобово працює на інформаційному фронті, щоб читачі сайту оперативно отримували лише правдиву та актуальну інформацію.

Ми сподіваємося, що зовсім скоро завдяки нашим Збройним Силам усі українці читатимуть лише хороші новини, а наші журналісти з великим задоволенням цьому сприятимуть. Можливо, навіть з нового офісу в українському Криму.

Варто прочитати "Тікайте з пляжу" і "мосту приготуватися": мережа вибухнула мемами про "бавовну" у Новофедорівці

Президент також переконаний, що війна повинна завершитися деокупацією Криму

Під час свого вечірнього звернення 9 серпня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна ніколи не відмовиться від Криму. Війна з росією розпочалася з окупації півострова, тож вона обов'язково повинна завершитися його звільненням від загарбників.

Сьогодні неможливо сказати, коли це станеться, та ми постійно додаємо необхідні компоненти у формулу звільнення Криму,
– пояснив президент.

Він нагадав, що Україна започаткувала Кримську платформу, яка є ключовим майданчиком для деокупації півострова. Вона працюватиме й цьогоріч.

За словами Зеленського, у світі вже починають визнавати, що помилилися у 2014 році, коли не відповіли на першу, але далеко не останню, агресію з боку росії. Наразі ж тема Криму звучить на всіх міжнародних майданчиках, де обговорюють повномасштабну війну в Україні.

"Коли ми працюємо для звільнення півострова, ми боремось і за відновлення територіальної цілісності нашої держави, і за повернення дому корінним народам України. Я вірю, що так і буде. Я знаю, що ми повернемося в український Крим", – наголосив глава держави.

Президент підсумував, що Україна вже готує нові рішення для захисту та допомоги в реалізації прав корінних народів. Також наш уряд працює над програмою економічного відновлення Криму після деокупації, яка рано чи пізно відбудеться.

Буде цікаво – як кримчани реагували на "хлопки": дивіться відео