Вибухи пролунали біля Новофедорівки. Там вже з'явились затори із машин, адже туристи масово тікають з місця подій. Джерела 24 каналу повідомляють, що пляжі – пусті.

До теми Біля авіабази росіян у Криму пролунали потужні вибухи

Паніка в Криму

Так, на дорогах – колони з автівок. Довкола видно хмари чорного диму. Крім того, очевидці публікують нові кадри вибуху. Людей на пляжі людей просять ховатися в укриття.

Фото з вебкамер доводять, що люди порозбігались. Близько 18:00 на пляжі "Чайка" у Новофедорівці вже майже нікого не було.


Пусті пляжі у Новофедорівці / Фото джерел 24 каналу


Люди порозбігались / Фото джерел 24 каналу

Перелякані туристи перед тим говорили, що "треба звалювати".

У Криму – паніка після вибухів: дивіться відео

Схоже, туристичний сезон в окупованому Криму таки не вдався. Після вибухів пляжі взагалі спорожніли. З боку Євпаторії прямують колони машин екстрених служб.

Туристи тікають з Криму / відео містить нецензурну лексику:

Що відомо про вибухи у Криму

  • Вибухи біля Новофедорівки пролунали близько 15:50. Місцеві повідомляли спочатку про 6 – 7 гучних звуків, а потім про 15. Журналісти писали про 2 постраждалих.
  • Причини вибухів невідомі. Стверджували, начебто детонували боєприпаси. Так званий "голова" окупаційної адміністрації Криму аксьонов підтвердив вибухи у Сакському районі. Сказав, що їде на місце події.
  • Згодом з'явився офіційний коментар міноборони росії. Там запевняють, що відбулася детонація кількох авіаційних боєприпасів. Ба більше, навіть авіаційна техніка на аеродромі, за словами росіян, після 15 "хлопків" не пошкоджена.
  • Попри попередні повідомлення журналістів про постраждалих, у міноборони кажуть, що внаслідок вибуху травмованих немає. Щоправда, в так званому "мнс" Криму дані інші – троє людей таки постраждали.
  • На місці події спалахнула пожежа, працюють рятувальники.
  • До слова, біля Новофедорівки розташований військовий аеродром, звідки злітають винищувачі та бомбардувальники, які атакували Південь України. У телеграм-каналах пишуть, що на аеродромі базувався 43-й винищувальний авіаційний полк пкс росії. Ймовірно, там були літаки Су-30 СМ, Су-33 та бомбардувальники Су-24М.

Дивіться більше – у Криму потужні вибухи на військовому аеродромі: відео