Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує 24 канал. Спочатку говорили про 4 вибухи, згодом з'явилась інформація про 6 – 7, а потім навіть 15.

До теми Ніч минула результативно: ЗСУ завдають по окупантах потужних ударів

Саме біля Новофедорівки військовий аеродром росіян

Наразі журналісти повідомляють про 2 постраждалих. Люди кажуть, що було схоже, неначе детонували боєприпаси. У напрямок місця вибуху їхали численні машини швидкої допомоги, також прибуває і санавіація

Саме біля Новофедорівки розташований той військовий аеродром, звідки злітають винищувачі та бомбардувальники, які атакували Південь України.

Окупанти поки вибухи коментують дуже скупо

Так званий "голова" окупаційної адміністрації Криму сергій аксьонов підтвердив, що вибухи у Сакському районі були. Більше ніякої інформації він не повідомив, лише зазначив, що сам виїжджає на місце події.

А от пропагандистка маргаріта сімоньян чомусь переконана, що це не "приліт". У соцмережах вона написала, що це диверсія, а, можливо, і взагалі "головотяпство". Її "колега" про продукуванню фейків ольга скабєєва була лаконічною "Щось взагалі перебор".

Тим часом місцеві телеграм-канали пишуть, що населення дуже налякане. Через намагання людей швидко виїхати утворились затори.

Вибух біля аеродрому неподалік від Новофедорівки / Відео Риа-Мелитополь:

Чорні стовпи диму видно біля міста Саки / Відео з телеграму Анатолія Штірліца:

Вибухи в окупованому Криму / Відео та фото з телеграму Сергія Стерненка:

Дивіться на карті, де розташована Новофедорівка:

На пляжі почалась паніка

У мережі з'явилось відео з пляжів під час вибухів. Наляканих відпочивальників просили сховатись. Проте туристи у паніці почали виїжджати.

Вибухи було добре видно з пляжу / Відео з російських телеграм-каналів:

Дивіться у відео – у кремлі не бачать передумов для зустрічі путіна та Зеленського: