Унаслідок вибуху вже загинуло 16 людей

У Міністерстві надзвичайних ситуацій Вірменії повідомили, що станом на 16 серпня внаслідок вибуху у ТЦ "Сурмалу" загинуло 16 людей. Ще декілька десятків постраждали.

Читайте також Нічний обстріл Харківщини, росіяни уже бояться повісток: головне за 173 день війни

У МНС Вірменії розповіли, що в ніч на 16 серпня рятувальники витягли з-під завалів ще шість тіл. Досі 18 людей вважаються зниклими безвісти, зокрема одна громадянка росії.

Також повідомляється, що пожежу не можуть загасити дві доби.

15 серпня з-під завалів витягли одне тіло

Міністерство надзвичайних ситуацій країни 15 серпня повідомило, що рятувальники витягли з-під завалів тіло ще одноєї загиблої людини. Тоді повідомлялося, що кількість загиблих через вибух зросла до 7 осіб.

Також була інформація, що люди чули голос з-під завалів. Рятувальники проводили роботи в надії витягнути ще когось живого. Інформацію про порятунок людини не підтверджували, пошуки тривають.

Станом на 15 серпня зниклими безвісти вважали 21 людину. Серез них 5 громадян Ірану та 1 – росії. Серед зниклих є й вагітна жінка. За словами її родичів, їм телефонував працівник ТЦ і казав, що сидить у підвалі з вагітною жінкою та 5-річною дитиною.

Зв'язок із ним зник. Відомо, що жінці 28 років, вона була в торговому центрі з 30-річною сестрою і сином. Вони прийшли туди купувати речі для малюка, який має народитися.

Родичі зниклих безвісти із вчорашнього дня продовжують приходити на територію торговельного центру. Вони сподіваються, що їх рідних вдасться знайти живими.

Вибух стався ближче до обіду

До Національного центру кризового управління 14 серпня об 13:23 надійшло повідомлення. У ньому мовилось про те, що у торговому центрі "Сурмалу" стався вибух.

На місце події вирушили відразу шість машин пожежно-рятувального загону Єревана. Крім того, до ТЦ прибули аварійно-рятувальний, кінологічний, а також медичний відділи. Невдовзі на підкріплення прибули ще чотири машини спецтехніки.

Спалахнула масштабна пожежа

Внаслідок вибуху у торговому центрі спалахнула пожежа. Вогонь поширився на площу 8000 – 9000 квадратних метрів. Для ліквідації полум'я працювали чотирнадцять водовозів, вісім вантажівок, три трактори, а також два крани. А загалом у гасінні пожежі взяли участь 350 рятувальників.

Що відомо про постраждалих

У відомстві зазначають, що станом на 23:00 на стаціонарному лікуванні перебували 28 людей, потерпілих від вибуху. З-під завалів рятувальники витягнули 10 постраждалих та 4 тіла загиблих.

Невдовзі надійшла інформація про ще двох жертв. Тож загалом, станом на 11:00 15 серпня, їх уже шестеро. За попередніми даними, безвісти зниклими вважаються 15 людей.

За даними Мінохорониздоров'я, близько десяти постраждалих – діти. Загалом же внаслідок вибуху травм зазнали 60 людей.

Варте уваги – росія посилює газовий шантаж Європи: дивіться відео