Мовиться про так званого журналіста пропагандистського видання "Ізвєстія" – Євгєнія Биковського. Про це повідомляють російські ЗМІ, передає 24 Канал.

Цікаво У Донецьку горіли цистерни з паливом: чим могли вдарити ЗСУ

У Донецьку постраждав пропагандист

Росіяни розповіли, що про травмування Биковського повідомив його колега. Зокрема, пропагандиста, за попередніми даними, зачепило вибуховою хвилею і тепер його повезли до лікарні.

Биковський також встиг дати коментар щодо свого ймовірного поранення під час "артилерійського обстрілу Донецька". Він зазначив, що перебуває у лікарні, чекає на обстеження.

Крім того, він підкреслив, що начебто отримав невеликі уламки поблизу живота та грудей. Однак загалом ніби почувається нормально.

Підійшли близько, рвонула цистерна. МНСівця одного вбило, нас поранило,
– розповів Биковський.

Биковський розповів, як його ранило у Донецьку: дивіться відео

Очевидці також розповіли пропагандистським ЗМІ, що кілька людей могли загинути під час обстрілу Донецька, а щонайменше п'ять осіб отримали поранення. Серед постраждалих можуть бути працівники МНС.

Наостанок росіяни сказали, що троє журналістів видання "Ізвєстія" наразі перебувають у лікарні. Щодо стану своїх колег Биковський не має інформації.

У Донецьку лунали потужні вибухи

  • У Будьонівському районі у Донецьку 31 жовтня пролунали потужні вибухи. Згодом стало відомо, що спалахнули цистерни з пальним, а окупанти традиційно у цій атаці звинуватили українських військових.
  • Місцеві жителі розповіли, що вибух міг статися на нафтопереробному заводі у тимчасово окупованому місті. На місці прильоту також стояв густий стовп чорного диму.
  • Крім того, журналісти видання Defense Express припустили, що атаку на Донецьк могли здійснити Сили оборони. Водночас автори наголосили, що для цього обстрілу захисники, ймовірно, використали не далекобійну зброю.