Гучно було неподалік залізничного вокзалу Сімферополя. Про це 24 Каналу заявив військовий експерт Владислав Селезньов. Він зауважив, що одна частина тамтешнього вокзалу для пасажирських поїздів, а інша – для вантажних перевезень.

Цікаво Стартує "бавовняно-плавлений" сезон, – Гуменюк заінтригувала подіями у Криму

"Там розташовані військові ешелони, велика база, де зберігаються паливно-мастильні матеріали. Достеменно поки що невідомо", – сказав Селезньов.

Треба час, аби з'ясувати більш детально, чому сталася "бавовна" та де саме.

Що відбулося в тимчасово окупованому Криму: дивіться відео

Те, що формує майбутнє поле бою

Військовий експерт зазначив, що Сили оборони України мають на озброєнні український ОТРК "Грім-2". Однак, наскільки регулярно його застосовують – не готовий говорити.

Часто ЗСУ можуть використовувати далекобійні ракети Storm Shadow, але росіяни, аби не визнавати те, що Захід активно підтримує Україну й передає, зокрема, далекобійну зброю, починають розповідати про український комплекс. Утім, вважає Владислав Селезньов, насправді неважливо, що саме за зброя то була.

Усе це – важливі речі, які працюють на формування майбутнього поля бою. Нищення, зокрема, і залізничної, і військової інфраструктури російських окупантів в Криму та Севастополі,
– заявив військовий експерт.

Що відбулося в Криму

  • Звуки вибухів на тимчасово окупованому півострові пролунали 10 червня близько 5:30 ранку.
  • Місцева так звана "влада" переконує, що спрацювала нібито ППО, "постраждалих немає" і все "під контролем". Однак, під чиїм – не уточнили.
  • Місцеві жителі у телеграм-каналах повідомили, що було досить гучно. За їх словами, у Сімферополі та районі затремтіли шибки та будинки. Вибухи чули навіть в Бахчисарайському районі.