Тим часом російські ЗМІ публікують найрізноманітніші версії подій. Пропагандистка маргаріта сімоньян каже, що вибухи на аеродромі – результат диверсії. Водночас телеграм-канали окупантів кажуть, що причина вибухів – пожежа під час завантаження палива.

Зауважте Генічеськ можна вітати з почином, – Хлань про "бавовну" на складах окупантів

В росіян палає від вибухів у Криму

Представники "наймиролюбнішої нації" просять завдати ударів у відповідь – чи то по Києву, де "центри ухвалення рішень", чи по Львову. Незрозуміло, чому росіяни просять саме удару по Львову, але гнівно пишуть про ядерну бомбу.

Серед традиційних реакцій – питання про те, де ППО та про "червоні лінії путіна", мовляв: "Де вони і скільки можна це терпіти?". Ну і не обійшлося без погроз "денацифікаторів" – кажуть, що "винищать усіх українців".

З нового – в росіян уже виникають питання, чи бува, не під'їхали нашим військовим оперативно-тактичні ракетні комплекси ATACMS.

Реакція росіян на вибухи в Криму / Скриншоти Інсайдер UA

"Усе добре", але оголошуємо евакуацію

Тим часом міноборони росії каже, що здетонували снаряди, ніхто не постраждав і техніка також не пошкоджена. Водночас самопроголошена влада Криму оголосила евакуацію в Сацькому районі.

Карта повітряних тривог після вибухів у Криму тепер виглядає так:


Повітряна тривога в Криму / Скриншот

Нагадаємо, що вдень 9 серпня потужні вибухи пролунали на аеродромі росіян у тимчасово окупованій Новофедорівці в Криму. Дані щодо кількості вибухів різняться. У місцевих паніка – туристи масово покидають район.

Є дані про постраждалих – їх щонайменше двоє. Окупанти закрили в'їзд до Новофедорівки, де продовжують лунати вибухи.

Водночас пропагандисти вирішили згадати стару версію, яку використовували, коли ЗСУ потопили флагман чорноморського флоту крейсер "Москва" – мовляв "необережне куріння" призвело до пожежі.

Цікаво – наступний на черзі Кримський міст: дивіться відео