Про вибухи у Курській області повідомили російські телеграм-канали. Губернатор Старовойт традиційно вигадував байки про роботу ППО.

Читайте також Бідкалися на атаку БпЛА й оголошували тривогу: ніч для росіян видалася дуже неспокійною

Буцімто збили дрон

Отже, близько 01:20 надійшло повідомлення про вибухи у Курській області. Інформацію про це підтвердив губернатор Старовойт. Він звернувся до мешканців регіону з закликом перебувати вдома та не покидати безпечних місць.

Цікаво, що спочатку пролунали вибухи. А про ракетну небезпеку повідомили пізніше. Як то кажуть, турбота у всій красі.

Згодом той самий Старовойт почав поширювати байки. Він заявляв, що над Курськом буцімто вдалося збити український безпілотник. Додав, що наслідки уточнюються.

У Курській області пролунали вибухи: дивіться відео

Як пише інший телеграм-канал, посилаючись на місцевих мешканців, близько 01:15 над містом пролунали чотири вибухи. Мовляв, наразі не надходила інформація про руйнування.

Масована атака Таганрога

До слова, про "багато дронів" у небі над Таганрогом скаржаться місцеві мешканці. Кажуть, чули щонайменше п'ять вибухів і те, що з боку моря летять безпілотники.

Згодом губернатор Ростовської області Голубєв заявляв, що сили ППО буцімто відбили масовану атаку БпЛА у Таганрозі. Він додав, що наслідки на землі уточнюються.

Як пишуть місцеві ЗМІ, це була масована атака на місто. Мовляв, близько двох десятків БпЛА летіли на Таганрог. І що тривала ця атака близько години. Летіли вони з моря, а після цього можна було почути чимало вибухів.

Кажуть, що міг постраждати завод Берієва. Мовляв, в основному атака припадала на нього. І що є пошкодження. Для розуміння, на цьому заводі займалися ремонтом ДРЛО А-50, який торік пошкодили безпілотником у Білорусі.

У Таганрозі чули багато вибухів: дивіться відео 18+ (ненормативна лексика)

Яскравий спалах у небі після вибуху у Таганрозі: дивіться відео

Мешканці скаржаться на вибухи у Таганрозі
У Таганрозі мешканці бідкаються на дрони / Скриншот

У Таганрозі пролунали вибухи
ЖителіТаганрогу перелякані через атаку дронів / Скриншот

Напередодні безпілотник атакував "Северсталь"

  • Нагадаймо, що 7 березня росіяни також мали причини для бідкань. Вони заявляли про атаку на металургійний комбінат "Северсталь". Невдовзі у мережу виклали кілька відео, на яких можна побачити момент влучання БпЛА у підприємство.
  • На роликах сам безпілотник не видно. Втім, можна побачити перші секунди влучання у "Северсталь" як зсередини, так і ззовні підприємства.
  • Звернімо увагу, що вибух пролунав на металургійному комбінаті "Северсталь" у Череповці, що у Вологодській області. Цікаво, що на самому підприємстві вигадували всілякі байки. Говорили будь-що, щоб не визнавати атаку безпілотником.
  • Власне, генеральний директор металургійного комбінату зранку заявляв, що буцімто стався "технологічний інцидент" на заводі. У пресслужбі підприємства казали, що сталося це на доменному підприємстві. Мовляв, ніхто не постраждав. Також додали, що "вивели у запланований раніше ремонт" один з агрегатів. Про атаку безпілотників жодної згадки.
  • Тим часом вибух на "Северсталі" підтвердили самі росіяни. На атаку безпілотника поскаржився виконувач обов'язків губернатора Вологодської області Гєоргій Філімонов. Він також запевняв, що минулося без порушень у роботі печі. Казав, що підприємство буцімто продовжує виконувати свою роботу у штатному режимі.